XIV Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki

Szanowni Państwo,

Fundacja im. ks. Kazimierza Siemaszki i Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach już po raz czternasty organizują Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki. Z tej okazji chcemy serdecznie zaprosić uczniów do udziału w rywalizacji konkursowej.
Jak co roku będą oni mogli zaprezentować swoje zdolności w sześciu kategoriach: teatr, literatura, muzyka, taniec, plastyka, fotografia, a także w konkursie wiedzy o życiu i działalności ks. Siemaszki.

Hasło tegorocznego Festiwalu brzmi:

„Kobieta jest Prawdą, Pięknem, Poezją, jest wszystkim”.
 

Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu znajdą Państwo poniżej w plikach pdf:
– Fotografia
– Konkurs wiedzy o ks. Kazimierzu Siemaszce
– Literatura
– Muzyka
– Plastyka
– Taniec
– Teatr