List


Szanowni Państwo,

Fundacja im. ks. Kazimierza Siemaszki i Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach już po raz trzynasty organizują Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki. Z tej okazji chcemy serdecznie zaprosić uczniów do udziału w rywalizacji konkursowej.
Jak co roku będą oni mogli zaprezentować swoje zdolności w sześciu kategoriach: teatr, literatura, muzyka, taniec, plastyka, fotografia, a także w konkursie wiedzy o życiu i działalności ks. Siemaszki.

Hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu są słowa Ks. Bronisława Sieńczaka:

Pamiętam, więc jestem…
Pamiętam, więc zachowuję…
Pamiętam, więc ocalam…

Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu znajdą Państwo na stronie internetowej: www.liceum.radosnanowina.pl.
Terminy zgłoszeń do 07.03.2017,
Przeglądy 13-16.03.2017r

Już dziś zapraszam również na koncert finałowy, który odbędzie się 30 marca 2017 r. o godz. 15.30 .