Gala Wolontariatu

niewidomi

W dniu 05.12.14 r. z okazji Światowego Dnia Wolontariusza odbyła się  w naszej szkole Gala Wolontariatu. Wolontariusze naszego LO otrzymali podziekowania za swoją działaność z rąk swoich opiekunów p. Małgorzaty Perlińskiej i p. Moniki Sondej.

 

 

Szczególne brawa otrzymali młodzieżowi liderzy wolontariatu: Małgorzata Wietek, Klaudia Wilkołek, Alicja Nogala, Agnieszka Piwowarczyk, Rita Wilk oraz Paweł Piwowarczyk. Naszymi specjalnymi gośćmi była rodzina, którą wspierają nasi wolontariusze. Pan Marcin i Pani Daria opowiedzieli nam o osobistych doświadczeniach związanych  z utratą wzroku. Pokazali nam, w jaki sposob mozemy pomoc osobom niewidomym i niedowidzącym. Spotkanie służyło również zachęceniu młodzieży do pomagania innym oraz promocji  działań Szkolnego Koła Wolontariatu „Radosne Anioły” . Na zakonczenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki oraz nagrodowe koszulki. (Tekst: p. Małgorzata Perlińska, autor zdjęć: Zuzanna Ambroziak)