„Zakrętki dla Lenki”

zakretki

W dniu 08.12.2014 roku odbyło się oficjalne podsumowanie akcji „Zakrętki dla  Lenki”, której celem było zebranie przez domki jak największej ilości zakrętek, by pomóc dziewczynce ufundować podróż i rehabilitację w Stanach Zjednoczonych. W akcji Samorządu Internatu wzięły udział wszystkie domki. Nagrodą za zebranie jak największej ilości nakrętek jest  immunitet, czyli  1 Dzień bez pytania i sprawdzianów.
Łącznie zebraliśmy 131, 6 kilograma.

 I miejsce, Domek  8  zbierając 34,2 kg
II miejsce Domek 3 zbierając  27 kg
III  miejsce Domek 9S zbierając 25,4 kg
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie,  a wygranemu Domkowi gratulujemy!
Informujemy iż akcja zbierania nakrętek w domkach trwa nadal.
Opiekunowie samorządu internatu: p. Beata Olech; p. Anna Wilkońska
(Autor zdjęć: Natalia Dudek)