Warsztaty z fotografii analogowej

29 kwietnia odbyła się kolejna edycja warsztatów fotografii analogowej. Tym razem nasi młodzi adepci uczyli się obsługi starych aparatów, światłomierza, wykonywania sesji zdjęciowej, a następnie wywoływania kliszy do negatywu. Warsztaty poprowadził nasz absolwent, student 5 roku historii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Piotr Wygoda. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotował p. Andrzej Myrdko [zdjęcia]