24 kwietnia odbyła się uroczysta Msza św. oraz Akademia z okazji zakończenia Roku Szkolnego klas maturalnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowały: Urszula Wolska i Weronika Gregorczyk [zdjęcia]
im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”
24 kwietnia odbyła się uroczysta Msza św. oraz Akademia z okazji zakończenia Roku Szkolnego klas maturalnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowały: Urszula Wolska i Weronika Gregorczyk [zdjęcia]