22 kwietnia na terenie internatu odbyło się tradycyjne pożegnanie tegorocznych maturzystów, koordynowane przez p. Kierownik Joannę Kwiecień. Po wzruszającym przemówieniu przewodniczącej SI – Kamili Kumorowskiej, głos zabrał Ksiądz Dyrektor, dziękując młodzieży za wspólne cztery lata i życząc sukcesów w dorosłym życiu. Następnie wychowawcy poszczególnych domków wręczyli dyplomy oraz upominki wyróżniającym się kulturą osobistą i zaangażowaniem w życie internatowe wychowankom. Zwieńczeniem wydarzenia było zakopanie kapsuły z pamiątkami i zasadzenie drzewka. W tym roku zasadzono morwę białą – drzewo będące symbolem mądrości i rozwagi, cierpliwości, długowieczności i zdrowia oraz mądrych decyzji, czego na zakończenie życzyła przyszłym absolwentom opiekunka SI Katarzyna Nowak.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Emilka Kępa [zdjęcia]
