Jubileusz XX-lecia

Dnia 13 października obchodziliśmy Jubileusz XX-lecia istnienia naszego Liceum. Z tej okazji odbyła się uroczysta Msza święta, a następnie w Auli im. ks. dra Bronisława Sieńczaka odbył się wykład na temat naszej patronki – p. Josephine Gebert, wygłoszony przez ks. dra Józefa Łucyszyna CM oraz musical „Mały Książe”, przygotowany przez uczniów klasy IVB pod kierunkiem p. Liliany Dorak-Wojakowskiej. W tym uroczystym dniu mieliśmy zaszczyt gościć: p. Barbarę Nowak – kurator oświaty, p. Łukasza Kmitę – wojewodę małopolskiego, przedstawicieli władz gminnych i lokalnych wraz z p. Pawłem Misiem – wójtem gminy Liszki oraz przedstawicieli krakowskich uczelni wyższych z Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Jana Pawła II.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Kinga Ciupak [zdjęcia]