Promocja czasopisma regionalnego

7 listopada 2021 roku odbyła się w naszej szkole promocja dwóch Roczników periodyku regionalnego MAŁOPOLSKA. Regiony – regionalizmy – małe ojczyzny. Prezentacja publikacji oraz zawartych w nich artykułów miała miejsce na Auli szkolnej im. ks dr Bronisława Sieńczaka. Uroczystość współorganizowała Fundacja im ks. Siemaszki, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Redakcja Rocznika „Małopolska”, Stowarzyszenie „Przyjazne Piekary” oraz nasze Liceum. Honorowym patronem była sołtys Piekar Pani Zofia Pyla. W trakcie wystąpień utwory muzyczne wykonali nasi absolwenci Marcin Zawora i Antoni Piętak oraz uczennice Zuzanna Zając, Aleksandra Majka, Anna Stawiarska. Gościnnie z własnym programem artystycznym wystąpiły też dzieci ze szkoły podstawowej w Piekarach [zdjęcia].