Dnia 08.09.2021 r., odbyła się uroczysta Msza św. i Akademia z okazji rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2021/22. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowali: Inga Siwek i Wojciech Górski [zdjecia]
im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”
Dnia 08.09.2021 r., odbyła się uroczysta Msza św. i Akademia z okazji rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2021/22. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowali: Inga Siwek i Wojciech Górski [zdjecia]