Lisiecki Półmaraton Fundacji im. ks. Siemaszki

„9 kwietnia Centrum Edukacyjne „Radosna Nowina 2000″ oraz Gmina Liszki na jeden dzień staną się stolicą biegania. To wszystko za sprawą Trzeciego już Lisieckiego Półmaratonu Fundacji im. ks. Siemaszki oraz rozgrywanej już po raz drugi rywalizacji na dystansie 5 kilometrów. Przypomnijmy, że dystans półmaratonu to nieco ponad 21 kilometrów. Niewiele miejsc w Polsce ma okazję gościć uczestników tak prestiżowej rywalizacji. Bazę zawodów stanowić będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji naszej Fundacji, gdzie usytuowany zostanie start oraz meta biegu.

Z tego powodu 9 kwietnia od godziny 9:45 do godziny 12:45 utrudniony będzie ruch na drogach po których przebiegać będzie trasa biegu. Uczestnicy startują z Centrum Edukacyjnego Radosna Nowina 2000 w Piekarach, kierują się w kierunku Rącznej, na skrzyżowaniu przy kapliczce skręcają w kierunku Jeziorzan, następnie poruszają się przy wałach wiślanych do Wołowic, Dąbrowy Szlacheckiej i przez Dzikowiec wracają na skrzyżowanie koło kapliczki. Skręcają w lewo w kierunku Liszek, następnie zawracają i wracają do Centrum Edukacyjnego” Serdecznie zapraszamy do startu w naszych zawodach lub do kibicowania zawodnikom na trasie biegu.

Przepraszamy za utrudnienia 🙂