Mikołaj


Tak jak co roku, do dzieci uczestniczących w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych przez Fundację im. ks. Siemaszki przyszedł, a raczej w przyjechał na rowerze św. Mikołaj.
W czasie oczekiwania na jego przybycie, dzieci pod opieką Pomocników św. Mikołaja spędzały aktywnie czas m.in. tańcząc, przygotowując portret św. Mikołaja, ucząc się piosenki dla oczekiwanego gościa. Mikołaj zaskoczył dzieci, zarówno nietypowym pojazdem, ale także przygotowanym specjalnie dla dzieci układem choreograficznym. Na rodziców w tym czasie czekała kawiarenka z smakołykami, kiermaszem oraz atrakcyjną loterią. Mamy nadzieję, że emocje związane z oczekiwaniem i przybyciem św. Mikołaja oraz prezentami, które przyniósł dla każdego na długi czas pozostaną w pamięci dzieci i ich rodziców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia] Autor zdjęć: Andrzej Myrdko