Weekend formacyjny nauczycieli i wychowawców


Miniony weekend (12-14.06.2014) pozwolił nauczycielom i wychowawcom z Centrum Edukacyjnego „Radosna Nowina 2000” wspólnie skorzystać z uroków czerwca i gościnności Szczawnicy. Na spotkaniu formacyjno – integracyjnym czasu starczyło na wszystko. Była wspólna Eucharystia, lektura Pisma Świętego, refleksja nad kondycją relacji z Bogiem i człowiekiem, jak również  biesiadowanie przy dźwiękach gitary, a  nawet spontanicznie zainicjowane tańce. Wakacyjna już prawie aura sprzyjała aktywnym formom wypoczynku. Niektórzy zdobyli szczyt Sokolicy, inni z porcją lodów borówkowych spacerowali po deptaku, a pozostali pieszo, bądź rowerem przemierzali malowniczo położoną Drogę Pienińską. Dobrze było razem pobyć, nadrobić zaległości w rozmowie, na którą zawsze zbyt mało czasu w pokoju nauczycielskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia].