XI Festiwal im. ks. Kazimierza Siemaszki

Fundacja im. ks. Kazimierza Siemaszki i Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach już po raz jedenasty organizują Festiwal Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki. Z tej okazji chcemy serdecznie zaprosić Państwa podopiecznych do udziału w rywalizacji konkursowej.

Nasze zaproszenie kierujemy do utalentowanej młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Młodzi ludzie będą mogli zaprezentować swoje zdolności w sześciu kategoriach: teatr, literatura, muzyka, taniec, plastyka, fotografia, a także w konkursie wiedzy o życiu i działalności ks. Siemaszki.
Rok 2014 ogłoszony został międzynarodowym rokiem rodziny. Dlatego też, hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu są słowa Jana Pawła II: „Rodzina wspólnotą miłości i życia”. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę młodego pokolenia na istotną rolę rodziny w życiu każdego człowieka.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów zgłoszeń i przebiegu Festiwalu znajdziecie Państwo w załączonych regulaminach poszczególnych kategorii konkursowych poniżej.
Prosimy o przekazanie informacji o Festiwalu Twórczości im. ks. K. Siemaszki nauczycielom, wychowawcom i młodzieży. Już dziś zapraszamy na koncert finałowy, który odbędzie się 26 kwietnia 2015 r. o godz. 16.00.

Kategoria MUZYKAinfromacje (pdf)

Kategoria LITERATURAinfromacje (pdf)

Kategoria TANIECinfromacje (pdf)

Kategoria FOTOGRAFIAinfromacje (pdf)

Kategoria PLASTYKAinfromacje (pdf)

Kategoria TEATRinfromacje (pdf)

Kategoria WIEDZA O ŻYCIU I DZIELE KS. K. SIEMASZKIinfromacje (pdf)

Terminarz XI Festiwalu Twórczości im. ks. Kazimierza Siemaszki:

31 marca 2015r.    – termin zgłoszeń w kategorii  plastyka,  teatr, taniec, muzyka, literatura, fotografia i konkursie wiedzy o życiu i dziele  ks. K. Siemaszki

10 kwietnia 2015r. – rozstrzygnięcie w kategorii plastyka

14 kwietnia 2015r. – przesłuchania eliminacyjne w kategorii muzyka

15 kwietnia 2015r. – eliminacje w kategorii taniec

                             – Konkurs wiedzy o życiu i dziele ks. K. Siemaszki

                             – rozstrzygnięcie w kategorii fotografia

16 kwietnia 2015r. – eliminacje w kategorii teatr

20 kwietnia 2015r. – rozstrzygniecie w kategorii literatura

26 kwietnia 2015r. godz. 16.00 KONCERT FINAŁOWY