27 maja podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej z Czernichowa odwiedzili nas, by wspólnie bawić się na corocznym festynie. Szkolne Koło Wolontariatu oraz uczestnicy Kursu Animatora zorganizowali zabawy: była kolorowa chusta animacyjna, tańce, malowanie twarzy i tatuaże, kręcenie balonów i bańki mydlane. Wolontariusze zaprosili także gości do udziału w improwizowanym teatrzyku – wystawiliśmy wspólnie „Rzepkę” Tuwima. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]
