Drużynowe Biegi Przełajowe

Dnia 16 kwietnia w Skawinie odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe, w których nasza licealna kadra dziewcząt i chłopców, pod opieką profesor Moniki Łoś-Janczur i profesora Grzegorza Grzywy zajęła I miejsce, uzyskując awans do etapu wojewódzkiego!!! 

Dziewczęta w składzie: Maria Filipek 3f, Kamila Kumorowska 2b, Marysia Latocha 2e, Asia Sarniak 1d, Natalia Nosal 2b, Asia Gołąb 3b i Lilka Ziemba 2b jako rezerwowa, walczyły do końca – biegnąc i kibicując na najwyższym poziomie. 

Chłopcy pokazali wszystkim na co ich stać. W składzie: Karol Małysa 3c, Szymon Fajto 1d, Tomasz Galarowicz 1e, Przemek Dudała 2d, Michał Kubiak 2d, Daniel Sojka 3f, zaprezentowali się od najlepszej strony.

Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Katedra Wychowania Fizycznego. [zdjęcia]