Konferencja naukowa „Zmęczony Umysł”

15 kwietnia w auli naszego LO odbyła się konferencja naukowa, która poruszyła tematy istotne dla współczesnych rodzin i pedagogów. Wydarzenie odbyło się przy wsparciu finansowym oraz osobistej obecności Wójta Gminy Liszki, p. Wojciecha Starowicza, który objął konferencję swoją uwagą, podkreślając, jak kluczowe dla naszej lokalnej społeczności jest dbanie o dobrostan psychiczny dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania wysłuchaliśmy dwóch wartościowych prelekcji, które rzuciły światło na różne aspekty kondycji ludzkiego umysłu:
Pan Tomasz Gubała – „Żyj z sensem”
Pani Bogna Białecka – „Jak Tik-Tok i sztuczna inteligencja niszczy mózgi naszych dzieci”.

Serdecznie dziękujemy ks. Dyrektorowi Zygmuntowi Robertowi Berdychowskiemu CM oraz Dyrektorowi Dominikowi Karczowi za gościnność i możliwość poznania potencjału „Radosnej Nowiny.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Hania Hościło [zdjęcia]