Dnia 5 marca, w Środę Popielcową, nasi uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej z okazji rozpoczęcia czasu Wielkiego Postu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Hania Cudak [zdjęcia]
im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”
Dnia 5 marca, w Środę Popielcową, nasi uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej z okazji rozpoczęcia czasu Wielkiego Postu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Hania Cudak [zdjęcia]