Dnia 26 listopada odbyły się warsztaty z fotografii analogowej, podczas których uczestnicy poznawali technikę wywoływania odbitek. Warsztaty poprowadził nasz absolwent, Piotr Wygoda. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]
im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”
Dnia 26 listopada odbyły się warsztaty z fotografii analogowej, podczas których uczestnicy poznawali technikę wywoływania odbitek. Warsztaty poprowadził nasz absolwent, Piotr Wygoda. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]