Wojewódzkie Biegi Przełajowe

W dniu 23 kwietnia reprezentacja uczniów naszego liceum uczestniczyła w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Nowym Targu. Z 15 szkół w całym województwie drużyna naszych chłopców zajęła 5 miejsce, dziewczęta zaś zajęły 10 miejsce. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom przede wszystkim za zaangażowanie, wysiłek, nastawienie pozytywne i oczywiście za bardzo dobry rezultat. Uczniowie, którzy brali udział w Biegach to:

Dziewczęta: Gołąb Joanna, Pietsch Zuzanna, Jakubas Oliwia, Filipek Maria, Surdziel Marta,Boiko Kateryna, Wojtaszek Zofia.

Chłopcy: Małysa Karol, Mastek Maciej, Sojka Daniel,Zasadziński Tomasz,Piwko Jacek,Bilski Piotr, Lewandowski Adrian.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała p. Monika Łoś-Jańczur [zdjęcia]