Radosna dla Kuby

21 czerwca w ramach akcji charytatywnej „RADOSNA DLA KUBY” w auli szkolnej odbył się spektakl muzyczny pt. „Mały Książę” na podstawie powieści Antoine de Saint-Exupéry wyreżyserowany przez charyzmatyczną Małgorzatę Mikołajczyk w wykonaniu uczniów klasy 3 bp, pod opieką merytoryczną prof. Lilianny Dorak-Wojakowskiej.

Uczniowie klasy 3 bp po premierowym sukcesie wystawili w naszej szkole przedstawienie, w którym – po raz drugi przy pełnej widowni – mieliśmy okazję zobaczyć mistrzowskie wykonanie sceniczne, podziwiać umiejętności i talenty wokalno-aktorskie naszej młodzieży szkolnej, ich zaangażowanie i pasje niemające sobie równych.

Spektakl miał charakter artystycznego wydarzenia pod hasłem: „RADOSNA DLA KUBY – MUSICAL MAŁY KSIĄŻĘ”, a także stał się okazją do złożenia funduszy na cel charytatywny.

Podczas spektaklu przeprowadzona została  zbiórka pieniędzy do puszek.

W holu szkoły miała miejsce degustacja wypieków przygotowanych przez wychowanków i wychowawców internatu.

Całkowity dochód ze zbiórki został przekazany na leczenie i rehabilitację Jakuba Burnosa, absolwenta naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Inga Siwek [zdjęcia]