Wycieczka na Kopiec Kościuszki

31.05.2020 r. uczniowie klasy II B oraz II E z panią Prof Katarzyną Kisiel oraz Anną Bis udali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Muzeum Kościuszkowskiego oraz na Paintball.

Wycieczkę rozpoczęli od zwiedzania wystawy pt. „Kościuszko – bohater wciąż potrzebny?”,  To multimedialna i interaktywna opowieść o „Hektorze” polskiej sprawy narodowej i państwowej, transkontynentalnym obrońcy wolności, o międzynarodowym autorytecie i symbolu niezłomności, o przyjacielu ludzkości, o człowieku, który swoje prywatne szczęście podporządkował służbie. O symbolu ciągłości Polskiego państwa i narodu.

Po zdobyciu szczytu Kopca Kościuszki, licealiści udali się na paintball, gdzie uczestniczyli w grze zespołowej „Zdobycie flagi – czyli kto pierwszy ten lepszy!!!”.