Eurowizja

22 IV 2022

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyła się w naszym liceum kolejna edycja Szkolnego Konkursu Piosenki  – EUROWIZJA. Według pierwotnego planu, konkurs Eurowizji miał mieć miejsce 14 lutego – w walentynki, jednakże na skutek powrotu do nauczania online, Eurowizja odbyła się ostatecznie 22 kwietnia, w swojej niezmienionej, walentynkowej formule. Jury w składzie: ks. dyr. Zygmunt Robert Berdychowski, pani dyr. Lucyna Zawarus, pani prof. Beata Cabała i pani prof. Katarzyna Borowiec przyznało następujące nagrody:  w kategorii piosenka: I miejsce klasa 3bp, II miejsce klasa 3cp, III miejsce ex aequo klasy 2d oraz 3ap; w kategorii taniec: I miejsce klasa 2b, II miejsce klasa 2a. Organizatorami konkursu byli: p. prof. Alicja Gąsior, p. prof. Anna Nogieć i p. prof. Katarzyna Wardęga.

Autorzy zdjęć: Kinga Ciupak i Gabriela Marszalik [zdjęcia]