Sztuka „W naszym Domu…” w wykonaniu mieszkańców DPS w Zatorze

Dnia 6 lutego 2018 roku odwiedzili nasza szkołę mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Zatorze wraz z dyrektorem, opiekunami i terapeutami. Doroczne spotkanie rozpoczęło się spektaklem autorskim przygotowanym przez pensjonariuszy.

Sztuka „W naszym Domu…” w sposób poruszający opowiadała historię naszych gości, okoliczności zamieszkania w ośrodku, towarzyszące emocje, uczucia, ale również proces budowania wspólnoty, zadamawiania się. Po zakończeniu przedstawienia brawom nie było końca, tłumie wypełniona aula na stojąco oklaskiwała aktorów. Był łzy, wzruszenie i garść refleksji o życiu, jego blaskach i cieniach… „Radosna” przez całe popołudnie była miejscem spotkania, przy kawie, muzyce, tańcu. Wspólnie tak wiele możemy sobie dać!

Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autorzy zdjęć: Wiktoria Bekier, Zuzanna Budzowska, Katarzyna Lewek, Martyna Mamcarczyk i Dominik Rusek