Inauguracja VIII Roku Wykładowego Akademii Siemaszki

23 października 2017 roku odbyła się inauguracja VIII Roku Wykładowego Akademii Siemaszki Imprimis verbum. Spotkanie otwierające tegoroczny cykl wykładów : „Historia powszechna dwudziestolecia międzywojennego” poprowadził Prorektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Pan Profesor dr hab. Mariusz Wołos. Temat pierwszego wykładu brzmiał „Porządek wersalsko – waszyngtoński – nowa jakość stosunków miedzynarodowych?” i wysłuchało go ponad 140 licealistów z Piekar, Krakowa i Wieliczki. Mamy nadzieję że nasze indeksy nie będą ostatnimi w akademickiej przygodzie uczestników i rozbudzą głód wiedzy, który za kilka lat zrealizuje się w murach wielu szacowanych Uniwersytetów w Polsce i na świecie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Dominik Karcz).