Inauguracja nowego Roku Szkolnego

W dniu 08.09.2017 r. w naszym Liceum odbyła się inauguracja nowego Roku Szkolnego 2017/18. Msza św. została odprawiona pod przewodnictwem J. E. ks. bp Pawła Sochy z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, a po Mszy odbyło się uroczyste odsłonięcie Ławeczki ks. Bronisława Sieńczaka, którą wykonał  p. Karol Badyna, krakowski artysta rzeźbiarz. Na uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście, a wśród nich ks. wizytator Kryspin Banko CM, p. Roberto Poretti ze Szwajcarii, a także rodzeństwo ks. Bronisława – p. Teresa Krupa i p. Stanisław Sieńczak. Podczas Akademii mieliśmy okazję wysłuchać wykładu inauguracyjnego, wygłoszonego przez p. Marcina Sawczaka, naszego absolwenta oraz wysłuchać recitalu fortepianowego, wykonanego przez p. Roberta Budzynia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia z inauguracji], [zdjęcia z odsłonięcia ławeczki ks. Bronisława]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz