Jubileuszowy Festyn Uśmiechu


W dniu 11 czerwca 2017 r. w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach odbył jubileuszowy Festyn Uśmiechu. Jak co roku dla najmłodszych uczestników wolontariusze wraz z wychowawcami internatu przygotowali mnóstwo atrakcji: najodważniejsi mogli spróbować swoich sil w akrobacjach na linie oraz kręcąc się w kulach zorbing; na scenie zaprezentowały się między innymi: zespół taneczny Gminy Czernichów oraz zespół muzyczny „Kapela’N”. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz karate pod kierunkiem Pana Grzegorza Lejdy. Na smakoszy czekała pyszna kiełbaska oraz orzeźwiająca lemoniada i kawa mrożona. Coroczny konkurs „Placek od Serca”  również cieszył się powodzeniem. W tym roku zwycięskim wypiekiem okazał się „Sernik z rosą”.  Dziękujemy wszystkim osobom za trud włożony w przygotowanie festynu, szczególnie niezawodnym, jak zawsze wolontariuszom z ” Radosnej” oraz wszystkim darczyńcom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autorzy zdjęć: Anna Wilkońska, Aleksandra Mzyk i Martyna Mamcarczyk.