Spotkanie z Prezesem IPN Jarosławem Szarkiem


23.02.2017r. Klub Historyczny im. Armii Krajowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” zaprosił dr Jarosława Szarka. Nasz gość wygłosił wykład o Słudze Bożym Prymasie Tysiąclecia Kardynale Stefanie Wyszyńskim. Dziękujemy także za przypomnienie najważniejszych wartości i wskazanie drogi do jeszcze pełniejszego umiłowania naszej Ojczyzny. W czasie spotkania Prezes IPN podpisał akt fundacyjny nowego projektu, który będzie realizowany w naszej szkole „Pola Pamięci 2018”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

dr Jarosław Szarek – historyk, publicysta, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. 22 lipca 2016 roku wybrany przez Sejm RP, na stanowisko prezesa Instytutu Pamięci Narodowej.