Powiatowe zawody z cyklu „Licealiada”

26 stycznia 2017r. Powiatowe zawody z cyklu „Licealiada” w Skawinie w piłce ręcznej mężczyzn. Nasi chłopcy zajęli II miejsce. Gratulujemy i jesteśmy wszyscy z Was bardzo dumni.

Zawody Pływackie w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży Skawina 2017. Z dumą prezentujemy wyniki: Sztafeta Chłopców i Dziewcząt I miejsce. Indywidualnie: Maria Miska – I miejsce w stylu klasycznym; Jula Zachara – III miejsce w stylu klasycznym; Karolina Mazur – I miejsce w stylu dowolnym; Maja Romańska – II miejsce w stylu motylkowym; Katarzyna Zdebska – III miejsce w stylu grzbietowym; Bartłomiej Kalata – II miejsce w stylu motylkowym; Jan Zachara – III miejsce w stylu motylkowym; Jakub Grzesiak – II miejsce w stylu dowolnym; Maciej Jakubowski – III miejsce w stylu dowolnym; Mariusz Spyrka – III miejsce w stylu klasycznym. Wielkie gratulacje!!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia].Fot. Katedra Wychowania Fizycznego