Turniej piłki nożnej „Skawina Cup”


W dniu 9 grudnia 2017 r. reprezentacja chłopców naszej szkoły uczestniczyła w halowym turnieju piłki nożnej „Skawina Cup”. Chłopcy zaprezentowali piękną, szybką piłkę, grali odważnie z dużym poświęceniem, byli zgrani i dobrze rozumieli się na boisku. Świetnie spisał się kapitan drużyny Szymon Babiuch, który skutecznie mobilizował zawodników w trakcie gry. Bramkarz rewelacyjnie wybronił w trzecim meczu dwa karne zapewniając tym samym drużynie wygraną. Wszystkie rozegrane mecze były bardzo ciężkie i wymagały od zawodników maksymalnej koncentracji, wysiłku i umiejętności. Brawa dla wszystkich. Katedra Wychowania Fizycznego.
 
Wyniki turnieju 9.12.2016r. „Skawina Cup” :
LO Piekary – ZSTE Skawina 1:1, LO Piekary – LO Krzeszowice 4:1, LO Piekary – LO Skawina 3:2 ( po karnych ), mecz o I miejsce LO Piekary – ZSTE Skawina 3:4 przegrana. Ostatecznie zawodnicy LO Piekary zajęli w całym turnieju II miejsce .