Bal andrzejkowy

W dniu 22.11.2016 r., uczniowie klasy IA oraz II C wraz z opiekunami zorganizowali bal andrzejkowy. Nasza szkoła miała zaszczyt zaprosić do siebie wyjątkowych gości.
Podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Zatora byli bardzo entuzjastycznie nastawieni do zabawy, aktywnie brali udział w tańcach i rozmowach. Naszemu spotkaniu towarzyszyły  występy na żywo w wykonaniu uczniów naszego liceum. W trakcie balu uczestnicy częstowali się pysznymi ciastami i gorącą kawą. Na końcu polały się łzy wzruszenia. Nikt nie chciał kończyć zabawy, w czasie której przebywaliśmy w zupełnie innym świecie. Świecie życzliwości, serdeczności i uśmiechu. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć [zdjęcia] oraz filmu [film]. Autorzy zdjęć: Aleksandra Mzyk i Maciej Jurek. Realizacja i montaż filmu: Maciej Jurek.