Uroczyste otwarcie „Radosnej Biblioteczki pod 5”


W dniu 25.04.2016 r. miało miejsce uroczyste otwarcie „Radosnej Biblioteczki pod 5”. Symbolicznego otwarcia poprzez przecięcie wstęgi dokonał ks.  Janusz Oćwieja CM, dyrektor Liceum i  p. Lucyna Socha-Siejka, kierownik Internatu. Po części oficjalnej zaprezentowały się wszystkie domki internatowe, przedstawiając książki z którymi się identyfikują jako wspólnota domkowa. Biblioteczka liczy prawie tysiąc pozycji z wielu dziedzin, można znaleźć tam literaturę piękną, książki z zakresu historii, sztuki, geografii, religii, filozofii, pedagogiki, socjologii, psychologii, fotografii, a także różne słowniki, śpiewniki, biografie oraz kilka tytułów prasowych. W zbiorach znajdują się również filmy, audiobooki i muzyka.

Radosna „Biblioteczka pod 5” jest samoobsługowa. W celu wypożyczenia książki lub multimediów wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, tytuł i numer egzemplarza do zeszytu znajdującego się na komodzie. ZAPRASZAMY!!! Zdjęcia. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz