Wieczorki filmowe

„Radosne Kino 2000” zaprasza na wieczorki filmowe w każdą sobotę o godzinie 19.30. Spotykamy się w kawiarence pod domkiem 5, najpierw oglądamy a następnie przy filiżance dobrej herbatki dzielimy się wrażeniami z obejrzanego filmu.

W najbliższą sobotę t.j. 05.03.2016 r. serdecznie zapraszamy na film pt. Mary’s Land.

Film ten jest oparty na faktach. Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje? Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę, ma moc by zmieniać życie.

A oto kilka wypowiedzi osób, które widziały już ten film.

PAULINA PISZE:

„Na film trafiłam przez przypadek, nie słyszałam wcześniej o nim, po prostu poszłam z koleżanką żeby dotrzymać jej towarzystwa. Cóż za ogromne zaskoczenie, jak podczas seansu łzy zaczęły mi spadać jedna po drugiej a serce biło jak szalone! Jest w tym filmie coś nadzwyczajnego, czułam się jak zahipnotyzowana , nie pamiętam kiedy przeżyłam tak wiele silnych, prawdziwych i szczerych emocji. Rewelacja ! Mistrzostwo i geniusz Matki Bożej jest nie do opisania. Chciałabym aby każdy mógł go obejrzeć.”

TOMEK PISZE:

Film pokazuje nam piękność istnienia i piękno stworzenia nas w przyrodzie. Daje nam do myślenia że jesteśmy czymś więcej jak tylko zwierzętami. To my powinniśmy chronić dzieło Boże i je podziwiać a nie niszczyć i za wszelką cenę gonić tylko za zyskiem materialnym zatracając duszę.

Zatem zapraszamy i Ciebie, PRZYJDŹ, ZOBACZ, OCEŃ.

Pani Anna Bis i Pani Aga Budziak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Aleksandra Mzyk