Projekt KORBA- zakręć się!

Zapraszam wszystkie energiczne, zmotywowane, lubiące dowodzić w grupie, rządne wrażeń i przygód osoby do udziału w projekcie Liderstwo z Korbą. Twoim zadaniem będzie zrealizowanie Twojego autorskiego projektu, może to być warsztat, impreza szkolna, akcja charytatywna – wybór należy do Ciebie, pamiętaj liczy się kreatywność! Istotną informacją jest, że Twój projekt musi być zrealizowany do końca grudnia bieżącego roku.

Co oferujemy?
Jednodniowe szkolenie przygotowawcze organizowane przez Korbę
Serię szkoleń online
Dodatkowe materiały dla chętnych
Moją mentorską pomoc w dowodzeniu podczas realizacji projektu, będę wspierać nie tylko merytorycznie, ale  też emocjonalnie. Z doświadczenia wiem, że to bardzo przydatne, gdyż sama jestem absolwentką Korby

Co zyskujesz?
Ogromne doświadczenie
Nowe znajomości
Nowe umiejętności
Niesamowitą przygodę
Niezapomniane wspomnienia

Sama przeżyłam przygodę z Korbą i mogę Was zapewnić, że nie będziecie żałować! 🙂 A historię o Waszym udziale w projekcie będziecie opowiadać jeszcze długo, długo po zakończeniu, na przykład swoim przyszłym pracodawcom. A może Liderstwo z Korbą będzie pierwszym krokiem do osiągnięcia czegoś wielkiego? Spróbujcie!

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem i masz pomysł na swój projekt napisz do mnie maila na adres magdalenaogo@gmail.com. Proszę, aby w treści maila znalazły się następujące informacje:
imię i nazwisko
wiek i miejsce zamieszkania
szkoła, do której uczęszczasz
krótki opis Twojego pomysłu
Twoje zainteresowania
Zgłoszenia należy nadsyłać do 27.11.2015. Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację zostaną zaproszone na szkolenie, które odbędzie się 3 grudnia w Katowicach.
UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze zgłoszenia,
Magdalena Ogorzały
Absolwentka Projektu Korba 2012