I Lisiecki półmaraton

Niebawem Centrum Edukacyjne „Radosna Nowina 2000” oraz Gmina Liszki na jeden dzień staną się stolicą biegania. To wszystko za sprawą Pierwszego Lisieckiego Półmaratonu Fundacji im. ks. Siemaszki.

Przypomnijmy, że dystans półmaratonu to nieco ponad 21 kilometrów. Niewiele miejsc w Polsce ma okazję gościć uczestników tak prestiżowej rywalizacji. Bazę zawodów stanowić będzie kompleks sportowo rekreacyjny fundacji, gdzie usytuowany zostanie start oraz meta biegu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania uczestnikom na trasie biegu, a tych, którzy chcą zmierzyć się z dystansem półmaratonu zapraszamy do aktywnego udziału. Trasa półmaratonu przebiega przez obszar gminy Liszki oraz gminy Czernichów. Na mapie widoczny jest dokładny przebieg trasy. Na stronach internetowych Fundacji oraz gmin przez które przebiegać będzie bieg na bieżąco pojawiać się będą komunikaty dotyczące utrudnień w ruchu, które występować będą dnia 24 maja w godzinach: 9:30 – 12:45.