W dniu 18.11.2014 r. w naszym Liceum odbyła się uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodległości, która została przygotowana przez klasę Ia. (Autorzy zdjęć: Zuzanna Ambroziak i Marek Ławniczak)
im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”