Kiermasz charytatywny

Tak jak co roku, tak i dzisiejsze zebranie z rodzicami nie mogłoby się obejść bez kiermaszu charytatywnego, zorganizowanego na potrzeby Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy naszym LO. „Przez żołądek do serca” –   ta staropolska maksyma celnie wyraża kwintesencję zorganizowanej przez młodzież kwesty pieniężnej.

kiermasz

Dlatego też Panie z kuchni przygotowały pyszny bigos, a dochód z jego sprzedaży w wysokości 432 zł 30 gr z pewnością wspomoże działalność wolontariuszy.  
Nasi uczniowie zachęcali również rodziców do wparcia finansowego Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie. Rozpoczęta w ten sposób kwesta „Żonkilowe Pola Nadziei” będzie jeszcze trwała do maja bieżącego roku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność i realną pomoc. Do podziękowań dołącza się także Samorząd Internatu, wsparty w dniu dzisiejszym przez Państwo
w ramach kiermaszu domowych wypieków.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
W tym dniu odbyła się również wystawa naszych młodych fotografików, którzy przedstawili swoje prace robione różnymi technikami i dotyczącymi różnej tematyki (m.in. portret, pejzaż, przyroda). (Autor zdjęć: Asia Kruszec)