W dniu 28.11.2013 r. na Mszy internatowej odbyły się tradycyjne już Zaduszki. Gościnnie wystąpiła Schola z Parafii Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w Krakowie, prowadzonej przez Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo.
im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”