Struktura organizacyjna

 

Internat jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 – 8.00, w czasie weekendów (piątek- niedziela)  przez całą dobę.

W dniach poniedziałek – czwartek w godzinach 12.00 – 22.00 w każdym domku jest obecny wychowawca.  Dyżury nocne 22.00 – 8.00 od niedzieli do czwartku sprawuje pięciu wychowawców. W weekendy (piątek – niedziela) obowiązuje system dyżurów łączonych, rotacyjnych.

Domki internatowe posiadają pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe, wyposażone w odpowiednią ilość łóżek, krzeseł, biurek, regałów oraz szaf. Każdy pokój ma do dyspozycji własną toaletę, a łazienka z prysznicem udostępniona jest do wspólnego użytkowania maksymalnie przez dwa pokoje.

Do dyspozycji młodzieży w każdym domku znajduje się aneks kuchenny (wyposażony w lodówkę, czajnik, piekarnik, kuchenkę indukcyjną), pralnia wyposażona w pralkę i suszarkę do ubrań, zestawy do prasowania. Wszyscy mieszkańcy Centrum mają dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi

 

Mieszkańcy internatu mają zapewnione całodzienne wyżywienie, obejmujące pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja