Przyrodnicze

Olimpiady przedmiotoweKonkursy międzynarodowe i ogólnopolskieKonkursy wojewódzkie
    • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej, organizowana przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego
      • Justyna Popielarczyk, klasa 3B – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2020/21
      • Agata Węglarz, klasa 2BG – finalistka, 2020/21
      • Karolina Wolny, klasa 2BG – finalistka, 2020/21
    • Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia z elementami geologii
      • Justyna Czop, klasa 3D – laureatka II stopnia, 2009/10
      • Justyna Jurek, klasa 3C – laureatka III stopnia, 2008/09
      • Justyna Jurek, klasa 2C – laureatka III stopnia, 2007/08
    • Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu chemia
      • Katarzyna Ryngier, klasa 2C – finalistka, 2007/08
    • Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu fizyka
      • Bartosz Balonek, klasa 3C – finalista, 2007/08
      • Zbigniew Markuś, klasa 3C – finalista, 2007/08
      • Jacek Świerk, klasa 3C – finalista, 2007/08
      • Kajetan Świerk, klasa 3C – finalista, 2007/08
    • Olimpiada Fizyczna
      • Bartosz Balonek, klasa 3C – finalista, 2007/08
    • Olimpiada Techniczna
      • Maciej Piwowarczyk, klasa 3C – finalista, 2007/08
    • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej organizowany przez Uniwersytet Jagielloński Wydział Chemii w Krakowie
      • Anna Więckowska, klasa 3C – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2019/20
      • Filip Margul, klasa 3C – laureat oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2019/20
    • Europejski Konkurs Echem Test organizowany przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
      • Weronika Kuśmierczyk, klasa 3B – laureatka 3 miejsca w kraju, udział w etapie europejskim, 2018/19
      • Łukasz Dobrzycki, klasa 3B, Maciej Królikowski, klasa 3C, Mateusz Mida, klasa 3B – wyróżnienia, 2018/19
      • Agata Kowalik, klasa 2B, Anna Wójtowicz, klasa 3B – uzyskały międzynarodowy certyfikat, 2012/13
    • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
      • Piotr Domagała, klasa 1C, Damian Celarek, klasa 1C – uzyskali tytuł TAON, 2014/15
      • Karol Radwan, klasa 3C, Mateusz Jadach, klasa 2C – uzyskali tytuł TAON, 2013/14
      • Maciej Trzmiel, klasa 3C – uzyskał tytuł TAON, 2010/11
      • Łukasz Rosiek, klasa 3C – uzyskał tytuł TAON, 2009/10
      • Maciej Trzmiel, klasa 1C, Maciej Cepielik, klasa 1C, Jakub Piwowarczyk, klasa 1C , Marcin Kamiński, klasa 3C, Bartłomiej Olesiak, klasa 3C – uzyskali tytuł TAON, 2008/09
    • Międzynarodowy Konkurs Astronomiczny i Astrofizyczny organizowany przez Zespół ds. Organizacji Międzynarodowego Konkursu Astronomicznego i Astroficznego z siedzibą w Heidelburgu – konkurs on-line
      • Katarzyna Stalmach, klasa 2AG – finalistka, 2020/21
    • VII Konkurs Wiedzy o Brazylii organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie
      • Maciej Szarawarski, klasa 2C i Aleksandra Wicik, klasa 3C – 4 miejsce, 2007/08
      • Bartosz Inglot, klasa 2D – 1 miejsce, 2006/07
    • Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej organizowany przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
      • Bizoń Teresa, klasa 3B – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2018/19
      • Dobrzycki Łukasz, klasa 3B – laureat oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2018/19
      • Mida Mateusz, klasa 3B – laureat oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2018/19
      • Bil Cezary, klasa 2C – laureat, 2018/19
      • Woszczek Krzysztof, klasa 2C – laureat, 2018/19
      • Maciej Królikowski, klasa 2C – laureat, 2017/18
        Łukasz Dobrzycki, klasa 2B
        – laureat, 2017/18
      • Wojciech Bednarz, klasa 3B – laureat, oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2017/18
      • Wojciech Bednarz, klasa 2B – zwycięzca konkursu (1 miejsce), 2016/17
      • Aleksandra Matysik klasa 3B – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2015/16
      • Patryk Wikar, klasa 3B – laureat oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2014/15
      • Krzysztof Pyla, klasa 3B – laureat oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2013/14
      • Monika Luberda, klasa 2B – laureatka 1 miejsca, 2013/14
      • Zuzanna Olszewska, klasa 3B – wyróżnienie, 2013/14
      • Anna Wójtowicz, klasa 3B – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2012/13
      • Dominika Chełmecka, klasa 3B– wyróżnienie, 2012/13
      • Anna Wójtowicz, klasa 2B – laureatka, 2011/12
      • Zuzanna Piechnik, klasa 3B – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2011/12
      • Karolina Tokarska, klasa 3B – laureatka oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2011/12
      • Bartłomiej Pikulik, klasa 3B – laureat 1 miejsca oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2010/11
      • Joanna Wojnarska, klasa 3B – laureatka 2 miejsca oraz indeks na Wydział Chemii UJ, 2010/11
      • Karolina Tokarska klasa 2B – laureatka 1 miejsca, 2010/11
      • Monika Ślęczek klasa 2B – wyróżnienie, 2010/11
      • Zuzanna Piechnik, klasa 2B – wyróżnienie, 2010/11
      • Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” – 3 miejsce (wynik drużynowy), 2010/11
      • Aleksandra Stępień, klasa 3B, – wyróżnienie, 2009/10
      • Joanna Wojas, klasa 3B – wyróżnienia, 2009/10
      • Dawid Kruk, klasa 2B – laureat 1 miejsca, 2009/10
      • Bartłomiej Pikulik, klasa 2B – wyróżnienie, 2009/10
      • Joanna Wojas, klasa 2B – laureatka 2 miejsca, 2008/09
      • Aleksandra Stępień, klasa 2B – laureatka 3 miejsca, 2008/09
      • Małgorzata Romanowska, klasa 3B – wyróżnienie, 2008/09
      • Elżbieta Rapacz, klasa 2B – laureatka, 2007/08
      • Małgorzata Romanowska, klasa 2B – wyróżnienie, 2007/08
      • Katarzyna Ryngier, klasa 2C – wyróżnienie, 2007/08
      • Łukasz Suślik, klasa 3B – wyróżnienie, 2007/08
      • Ewelina Rij, klasa 3B – laureatka 1 miejsca, 2006/07
      • Paulina Czamara, klasa 2A – 4 miejsce (wyróżnienie), 2006/07
      • Weronika Łabaj, klasa 2C – wyróżnienie, 2005/06
      • Marta Dziewirz, klasa 3F – wyróżnienie oraz zwolnienie z postępowania kwalifikacyjnego w przypadku ubiegania się o przyjęcie na kierunek Chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, 2005/06
      • Marta Dziewirz, klasa 2F – laureatka, 2003/04
    • Krakowski Konkurs Fizyczny dla klas pierwszych organizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
      • Jakub Szarawarski, klasa 1C – laureat 6 miejsca, 2010/11
      • Maciej Trzmiel, klasa 1C – laureat, 2008/09