Pielgrzymki i formacja

Nasze duszpasterstwo sięga dalej niż same Piekary. Organizujemy różnego rodzaju pielgrzymki, wyjazdy formacyjne, piesze wypady, by podziwiać piękno stworzonego świata i kontemplować oblicze Boga. Uczestniczymy w spotkaniach dla młodzieży organizowanych przez Archidiecezję Krakowską (np. procesja św. Stanisława) i Zgromadzenie Księży Misjonarzy (np. Vincentiana, Puchar Księdza Wizytatora, Wincnetyńskie Spotkania Młodych czy Rekolekcje „Wincenty”).

 

WOLONTARIAT „RADOSNE ANIOŁY”
Przed laty zrodził się pomysł akcji charytatywnej „Radosne anioły”, w której uczniowie włączają się w konkretną pomoc ludziom w potrzebie. W ostatnim czasie zebraliśmy fundusze na zakup lodówki dla starszej pani, obdarowaliśmy seniorów kocami, a dla naszych żołnierzy wysłaliśmy paczki ze słodyczami.