Osiągnięcia Artystyczne

MiędzynarodoweOgólnopolskieWojewódzkie
    • Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Matematyka w obiektywie” organizowany przez Uniwersytet Szczeciński
      • Katarzyna Lewek, klasa 2A – wyróżnienie, 2017/18
    • Międzynarodowy Koncert „Razem we wspólnej Europie” dla Polonii w Monachium
      • Marta Florek, klasa 3B – udział jako zaproszony gość, 2005/06
    • Międzynarodowy Festiwal Piosenki Malwy 2004 w Siedlcach
      • Marta Florek, klasa 2B – 3 nagroda Błękitna Malwa za wykonanie „Supermenka”, 2004/05
      • Marta Florek, klasa 2B – Nagroda Publiczności, 2004/05
    • Międzynarodowy Festiwal Piosenki Litewskiej w Palaudze
      • Marta Florek, klasa 2B – 1 miejsce, 2004/05
    • XIII International Pop Music Festival „Discovery 2004” Bułgaria
      • Marta Florek, klasa 1B – 2 nagroda, 2003/04
    • I edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Booktrailer Film Festival w Nowym Targu
      • Katarzyna Lewek, klasa 2A – finalistka, 2017/18
    • Ogólnopolski Konkurs Piosenki Religijnej pod patronatem Roberta Janowskiego
      • Claudia Kuczaj, klasa 1E – 2 miejsce, 2011/12
    • Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję „Amor sprawił…”
      • Krzysztof Sałata, klasa 1A – 3 nagroda, 2010/11
    • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny organizowany przez eurodeputowaną Urszulę Godek
      • Michał Szewczyk, klasa 2A – 1 miejsce, 2009/10
    • III Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”
      • Maria Paszkiel, klasa 2A – laureatka 3 miejsca oraz nagroda specjalna za wrażliwość w operowaniu słowem poetyckim, 2007/08
    • Ogólnopolski Festiwal Tańca, w XXI Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2008”
      • Klaudia Barcik z zespołem, klasa 2E – Nagroda Specjalna – tytuł „Talent Małopolski 2008”, 2007/08
    • IV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dobrej w Warszawie
      • Marta Florek, klasa 3B – nagroda Wokalistki Roku, za wysokie walory głosowe oraz za wielki wkład w tworzenie muzyki chrześcijan, 2005/06
    • Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Wygraj sukces” w Tarnobrzegu
      • Marta Florek, klasa 2B – 2 miejsce, 2004/05
    • Finał programu TVN „Twoja droga do gwiazd”
      • Malwina Kusior, klasa 2E – kwalifikacja do dziesiątki finalistów, 2003/04
    • Konkurs piosenki „Tęczowe piosenki Jana Wojaka” – nagrodą będzie uczestnictwo w Międzynarodowym Festiwalu „Discovery 2004 Varna” w Bułgarii – reprezentacja Polski
      • Marta Florek, klasa 1B – 1 miejsce, 2003/04
    • XX Przegląd Talentów Muzycznych, Konfrontacje Muzyczne Młodych w Tarnowie
      • Marta Florek, klasa 1B – 2 miejsce, 2003/04
    • Ogólnopolski Konkurs Piosenki Aktorskiej w Bielsku-Białej Hałcnów
      • Malwina Kusior, klasa 1E – Grand Prix, 2002/03
    • XV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek Hej kolęda, kolęda pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim – Oświęcimskie Centrum Kultury
      • Chór szkolny Gaudium Cantantes – III miejsce, 2019/20
    • Przegląd Piosenki Religijnej „Vincentiana” zorganizowany przez Wyższe Seminarium Duchowne Księży Misjonarzy w Krakowie
      • Patryk Kozioł 2D, Jędrzej Wołodko 1E, Hanna Jachymczak 1A,
        Magdalena Ryszawy 1B, Aleksandra Siorek 1B, Piotr Domagała 3C
        Zespół Sursum Corda zdobył 2 miejsce i nagrodę publiczności, 2016/17
      • Zespół Miśki Ryśki – nagroda za najlepszą Piosenkę Vincentyńską, 2008/09
      • Zespół Miśki Ryśki (Dawid Wajda, Jolanta Flaga, Dominik Wieczorek, Aleksandra Morek, Agnieszka Dymon, Kamil Pawłowski) – 2 miejsce, 2007/08
      • Zespół LA SPERANZA3 miejsce, 2003/04
      • zespół LA SPERANZA – 3 miejsce, 2002/03
    • Wojewódzki Turniej Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej, Ujazd 2013
      • Sebastian Urbaniec, klasa 2E – 2 miejsce, 2013/14
    • Wojewódzki Turniej Tańców Polskich w Formie Towarzyskiej „O czapkę św. Mikołaja” w Piekarach
      • Sebastian Urbaniec, klasa 2E – 1 miejsce, 2013/14
    • Małopolski Festiwal Artystyczny im. A. Bursy, organizowany przez MDK w Krakowie
      • Marta Mazik, klasa 3A – 2 nagroda w kategorii LITERATURA, 2013/14
      • Elżbieta Czamara, klasa 3A, Krzysztof Satała, klasa 2A – wyróżnienie w konkursie recytatorskim, 2011/12
      • Paweł Strumiński, klasa 3C – 2 nagroda w konkursie recytatorskim, 2010/11
      • Elżbieta Czamara, klasa 2A – wyróżnienie w konkursie recytatorskim, 2010/11
      • Radosław Nowakowski, klasa 3A – wyróżnienie w konkursie recytatorskim, 2010/11
      • Olga Gierek, klasa 1E – wyróżnienie w konkursie recytatorskim, 2010/11
      • Łukasz Murański, klasa 3A, Katarzyna Ulejczyk, klasa 2A, Edyta Dymon, klasa 1E – wyróżnienia w konkursie recytatorskim, 2009/10
      • Łukasz Murański, klasa 2E – wyróżnienie w konkursie recytatorskim, 2008/09
      • Grupa Teatralna METOP – dyplom uznania za program kabaretowy, 2003/04
      • Marta Florek, klasa 1B – 1 miejsce w przeglądzie muzycznym, 2003/04
      • grupa taneczna „W drodze do domu” – wyróżnienie w przeglądzie tanecznym, 2002/03
    • Konkurs Piosenki Religijnej w Jabłonce
      • Claudia Kuczaj, klasa 1E – udział w finale Konkursu Młodych Talentów, 2011/12
    • Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was” w Zakopanem
      • Elżbieta Wachnicka, klasa 2B – Grand Prix wraz ze Wspólnotą Śpiewającą „Kairos”, 2010/11
    • Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego Internatów i Burs Szkolnych, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka w Krakowie
      • Łukasz Murański, klasa 3E – 1 miejsce, 2009/10
    • Festiwal Małych Form Artystycznych „Inspiracje” organizowany przez KSM Archidiecezji Krakowskiej
      • Katarzyna Kujałowicz, Elżbieta Makoś, Anna Sternal, Anna Szczerba, Natalia Romańska, klasa 1A – grupa teatralna „Mojra” zdobyła 1 miejsce, 2008/09
      • Sławomir Doległo, klasa 1A – 3 miejsce indywidualnie, 2008/09
      • Daniel Tomczak, klasa 2E – 1 miejsce w kategorii Teatr, 2008/09
    • XII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2009”
      • Zespół Miśki Ryśki – Główna nagroda w koncercie finałowym, 2008/09
    • Wojewódzki Przegląd Wokalny „Mamo, śpiewamy dla ciebie” w Krakowie
      • Jolanta Flaga, klasa 2B – 2 miejsce, 2008/09
    • Konkurs Małych Form Teatralnych w Teatrze Bagatela w Krakowie
      • Jan Folfasiński, klasa 3A – 1 miejsce, 2008/09
    • Konkurs „Piękna jest nasza ziemia żywiecka” w Żywcu
      • Łukasz Murański, klasa 2E – 1 miejsce w kategorii Liryka i 2 miejsce w kategorii Proza, 2008/09
    • XXIV Konkurs Młodych Talentów, zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
      • Justyna Chmielek, klasa 1E – wyróżnienie, 2007/08
    • Konkurs Recytatorski uczniów szkół katolickich Archidiecezji Krakowskiej „Gdzie jesteś, źródło?…” poświęconej twórczości Jana Pawła II
      • Miriam Baran, klasa 1E – wyróżnienie, 2006/07
      • Dariusz Baran, klasa 2A – 2 miejsce, 2005/06
    • Krakowski Konkurs Twórczości Młodych Poetów
      • Maria Paszkiel, klasa 1A – wyróżnienie, 2006/07
    • Małopolski Konkurs Recytatorski „Tym, których nie ma już wśród nas” zorganizowany przez MDK im. K.I.Gałczyńskiego w Krakowie
      • Anna Flaszczyńska, klasa 2B – wyróżnienie, 2004/05
      • Anna Flaszczyńska, klasa 1B – wyróżnienie, 2002/03
      • Marta Lizończyk, klasa 1D – wyróżnienie, 2002/03
      • Agnieszka Dziedzic, klasa 1A – wyróżnienie, 2002/03
    • Turniej Jednego Wiersza Pierwszych Spotkań Młodych Poetów Krakowa, zorganizowany przez MDK
      • Katarzyna Gaździcka, klasa 1 – 2 miejsce, 2004/05
    • Konkurs recytatorski, zorganizowany w ramach festiwalu „Dedykacje Czechow 2004” z okazji 100 rocznicy śmierci Antoniego Czechowa (1860 – 1904). Konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Międzynarodowe Sezony Teatralne i Baletowe
      • Anna Flaszczyńska, klasa 3B – 1 miejsce, 2004/05
    • Konkurs Recytatorski „Romantyzm i romantycy” zorganizowany przez Dom Kultury „Podgórze” w Krakowie
      • Anna Flaszczyńska, klasa 2B – 3 miejsce, 2003/04
    • Wojewódzki Konkurs Piosenki Zimowej, Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” w Krakowie
      • zespół LA SPERANZA – 3 miejsce w kategorii zespoły, 2002/03
    • IV Międzyszkolny Przegląd Poezji i Piosenki Religijnej w Sułkowicach
      • zespół La Speranza – Grand Prix Puchar Burmistrza Sułkowic, 2002/03
    • Konkurs na najciekawszy scenariusz RPG lub LARP w ramach „I Podgórskich Potyczek Fantastycznych” zorganizowanych przez Dom Kultury „Podgórze”
      • Wojciech Szczytowski, klasa 1D – wyróżnienie, 2002/03