Organizacja Pożytku Publicznego 1%


Fundacja ks. Siemaszki
prowadzi różnorodne działania, których celem jest wsparcie młodego człowieka w jego drodze do dojrzałości. Składa się na nie pomoc materialna, finansowa, psychologiczna, rozwojowa. Fundacja ponosi również koszt licznych pozalekcyjnych zajęć i aktywności uczniów, które mają rozwijać młodzieżowe pasje lub rzetelnie przygotować do egzaminu maturalnego. Jeżeli Ktoś z Państwa ma możliwość wesprzeć Dzieło Radosna Nowina 2000 i zostać sojusznikiem w wysiłkach o dobrą i szczęśliwą młodość naszych wychowanków, bardzo prosimy w wsparcie. Za każdą złotówkę dziękujemy, pamiętamy w modlitwie o ludziach dobrego serca i obiecujemy, że przekujemy ją w radość i uśmiech młodego człowieka.

 

Organizacja pożytku publicznego 1% – czytaj więcej jak pomóc