Mega Cool Duszpasterze

Pracę duszpasterską, w duchu wincentyńskiej radości ze spotkania z drugim człowiekiem, prowadzą aktywni i empatyczni księża. Można się do nich zwrócić w każdej sytuacji, z każdym problem bądź pomysłem.

W naszej szkole religii uczą księża ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, którzy pełnią także rolę duszpasterzy młodzieży.

 


Ks. Maciej Mroczek CM – do Zgromadzenia Księży Misjonarzy wstąpił w 2003 r., święcenia kapłańskie otrzymał 28 maja 2011 r. Posługiwał we Wrocławiu i w Pabianicach. Od 2021 r. mieszka i pracuje w Piekarach. Pełni rolę krajowego duszpasterza Liturgicznej Służby Ołtarza Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Lubi jeździć na rowerze, czytać książki oraz podróżować po Polsce.

 

ks. Michał Radziwiłł CM – misjonarz, został księdzem w 2022 r. Bardzo lubi modlitwę ze słowem Bożym. Uwielbia spowiadać, bo tam widzi potęgę Bożego miłosierdzia, silniejszego niż jakikolwiek grzech. Kocha koszykówkę i tworzenie filmów. Można go śledzić w mediach pod nazwą ks_michall