Językowe

OlimpiadyKonkursy międzynarodowe i ogólnopolskie
    • Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej, Toruń
      • Marianna Dekert, klasa 3BP – laureatka 8 miejsca, 2021/22
    • XXXII Olimpiada Języka Niemieckiego, Poznań
      • Marcin Sawczak, klasa 3A – laureat, 2008/09
    • Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Humanistyczną w Bielsku-Białej
      • Wojciech Gurgul, klasa 3C – 2 miejsce, 2014/15
      • Paulina Błasińska, klasa 3B – 3 miejsce, 2014/15
      • Katarzyna Górni, klasa 3D, Kamil Kudzia, klasa 3C – finaliści, 2014/15
      • Paulina Błasińska, klasa 2B – 2 miejsce, 2013/14
      • Wojciech Gurgul, klasa 2C – 3 miejsce, 2013/14
      • Karolina Serafin, klasa 3A, Michał Rachwalik, klasa 2A – finaliści, 2013/14
      • Aleksandra Wierzba, klasa 3A – 6 miejsce, 2011/12
      • Anna Wilczyńska, klasa 3B – 2 miejsce w finale, 2009/10
      • Anna Kwiatkowska, klasa 3B – 8 miejsce w finale, 2008/09
      • Katarzyna Ryngier, klasa 3C – finalistka, 2008/09
    • Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego organizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Handlową w Bielsku-Białej
      • Oskar Lindner, klasa 3C – 4 miejsce, 2013/14
      • Lidia Hutniczak, Anna Stelmach, klasa 3E, Anna Jończyk, klasa 3E, Aleksandra Targosz, klasa 3C – finaliści, 2013/14
      • Oskar Lindner, klasa 2C – finalista (12 miejsce w finale), 2012/13
    • Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego, organizowana przez Prywatne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych „The Top” i Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej
      • Agnieszka Adamczyk, klasa 3E – 13 miejsce w finale, 2009/10
      • Daniel Tomczak, klasa 3E – 14 miejsce w finale, 2009/10
    • Ogólnopolski Konkurs DEUTSCHFREUND  organizowany przez JERSZ – Łowcy Talentów
      • Magdalena Tatka klasa 3B, Artur Łój, klasa 3E – wynik bardzo dobry, 2016/17
      • Aleksandra Targosz, klasa 1C – 2 miejsce w województwie, 2011/12
      • Karol Zelek, klasa 3D – 2 miejsce w województwie, 2011/12
      • Hubert Chorąży, klasa 3C – 4 miejsce w województwie, 2011/12
      • Daniel Tomczak, klasa 3E – 2 miejsce w województwie małopolskim, 2009/10
      • Iwona Talaga, klasa 3E – 5 miejsce w województwie małopolskim, 2009/10
      • Marcin Sawczak, klasa 3A – 1 miejsce w Małopolsce, 5 miejsce w Polsce, 2008/09
      • Iwona Talaga, klasa 1E – 2 miejsce w województwie małopolskim, 2007/08
    • Ogólnopolski Konkurs ENGLISH HIGH FLIER  organizowany przez JERSZ – Łowcy Talentów
      • Karolina Koźmin, klasa 2C  1 miejsce w województwie, 2014/15
      • Wojciech Gurgul, klasa 3C  2 miejsce w województwie, 2014/15
      • Agnieszka Książek, klasa 2C  4 miejsce w województwie, 2014/15
      • Kamil Kudzia, klasa 3C  4 miejsce w województwie, 2014/15
      • Weronika Klimczyk, klasa 2C  5 miejsce w województwie, 2014/15
      • Paulina Błasińska, klasa 2B – 1 miejsce w województwie, 6 miejsce w kraju, 2013/14
      • Weronika Werońska, klasa 1A – 3 miejsce w województwie, 2013/14
      • Maria Werońska, klasa 1A – 4 miejsce w województwie, 2013/14
      • Bartosz Nowak, klasa 1A – 5 miejsce w województwie, 2013/14
      • Wojciech Gurgul, klasa 1C – 1 miejsce w województwie, 6 miejsce w kraju, 2012/13
      • Paulina Błasińska, klasa 1C – 2 miejsce w województwie, 16 miejsce w kraju, 2012/13
      • Sylwia Rapacz, klasa 1C  3 miejsce w województwie, 18 miejsce w kraju, 2012/13
      • Anna Wilczyńska, klasa 3B – 1 miejsce w województwie i 9 miejsce w kraju, 2009/10
      • Magdalena Nawieśniak, klasa 1A – 4 miejsce w województwie, 2009/10
    • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego o indeks Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zakopanem
      • Anna Wilczyńska, klasa 3B – 5 miejsce oraz indeks  NKJO w Zakopanem, 2009/10
    • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego o Indeks Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zakopanem.
      • Małgorzata Wilamowska, klasa 3E – 1 miejsce w finale, 2011/12
      • Danuta Syktus 3C, Anna Tomczak 3E, Kamil Kolasa 3E, Edyta Maćków 2E, Hubert Chorąży 3C, Jakub Turek 3E, Karol Zelek 3D, Aleksandra Targosz 1C – udział w finale, 2011/12
      • Agnieszka Adamczyk, klasa 3E – 2 miejsce oraz indeks NKJO w Zakopanem, 2009/10
      • Katarzyna Kaleta, klasa 3D – 4 miejsce oraz indeks NKJO w Zakopanem, 2009/10
      • Marcin Sawczak, klasa 3A – 2 miejsce, laureat, 2008/09
      • Małgorzata Knapik, klasa 2E – 5 miejsce oraz indeks uczelni, 2008/09
      • Daniel Tomczak, klasa 2E – 6 miejsce oraz indeks uczelni, 2008/09
    • Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu
      • Aleksandra Wierzba, klasa 2A – 1 miejsce, 2010/11
    • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”
      • Bartłomiej Kąkol, klasa 2C – wynik bardzo dobry, nagroda II stopnia, 2006/07