Ekonomiczne

OlimpiadyKonkursy ogólnopolskie
    • Olimpiada Przedsiębiorczości
      • Szymon Woźniak, klasa 2C – laureat (16 miejsce), 2009/10
      • Mateusz Piegza, klasa 3C – finalista, 2008/09
    • Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
      • Natalia Czapla, klasa 3D – finalistka, 2020/21
    • Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa, zorganizowana przez Fundację im. Lesława A. Pagi oraz GPW w Warszawie
      • Edgar Piechota, klasa 1BG – uzyskał 24 miejsce w Polsce, na 8906 uczniów, 2019/20
      • Maria Surdziel, klasa 1D oraz Julia Luberda, klasa 1D
        1 miejsce w województwie małopolskim oraz 13 miejsce w Polsce, 2016/17
    • Ogólnopolski Ranking Rekiny Przedsiębiorczości
      • Grupa MAŁPESI – Maria Surdziel 1D, Julia Luberda 1D, Beata Zięba 1E – 1 miejsce w rankingu wojewódzkim, 16 miejsce w rankingu ogólnopolskim, 2016/17
      • Piotr Domagała, Radosław Budzowski, Alina Soulianowa, klasa 3D, Aleksandra Kidoń, klasa 2B – 7 miejsce w Małopolsce , 43 w Polsce, 2011/12
      • Zbigniew Kostka, Szczepan Percik, Zofia Olesiak, Kamil Leśniak – zespół Koksiarze  uzyskał 6 miejsce w Małopolsce, 2010/11
      • Michał Ropek, Mariusz Niesyczyński, Agata Piwowarczyk, Mateusz Szeląg, klasa 2C – 4 miejsce w Małopolsce, 2009/10
    • Ogólnopolski Konkurs Menedżerski organizowany przez UE w Krakowie
      • Mateusz Knapik, klasa 2D, Hleb Lopan, klasa 2A – finaliści, 2014/15
      • Mateusz Knapik, Dariusz Kania, Paweł Piwowarczyk, klasa 1D – finaliści, 2013/14
      • Aleksandra Bielak, Mateusz Rosiek, Aleksandra Targosz, klasa 3C – finaliści, 2013/14
      • Bartosz Kluba, klasa 2C i Jan Kosarowicz, klasa 2D – 2 miejsce w Polsce, 2011/12
      • Bartosz Balonek, Łukasz Romaniak, Kajetan Świerk, klasa 2C – 2 miejsce w Polsce, 2006/07
      • Mateusz Marchewczyk, Marcin Cępa, Łukasz Maślanka, Janusz Zagrobelny, klasa 2D – finaliści, 2005/06
      • Maciej Frań, klasa 2A, Agnieszka Żarów, klasa 2A, Michał Kugiel, klasa 2A, Magdalena Biller, klasa 2A – 4 miejsce, 2003/04
    • Ogólnopolski Konkurs „Economize” organizowany przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Odpowiedzialnego Biznesu Enactus działające przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
      • Szymon Kinel, klasa 1C – 1 miejsce, 2014/15
    • Ogólnopolski Konkurs „Jestem szefową” organizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w Warszawie
      • Arleta Tomala, klasa 2D, Paulina Wojewodzic, klasa 2C – wyróżnienie dla 20 finalistek z całej Polski, 2013/14
    • Kurs E-Learningowy „Finanse”, w ramach projektu „Rekiny Przedsiębiorczości” organizowany przez GPW oraz FUNDACJĘ GPW
      • Bartosz Sądel, klasa 2C – 3 miejsce w Polsce, 2009/10
    • Ogólnopolski Konkurs Ekonomicznej Gry Internetowej, zorganizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie
      • Kamil Ogrodnik, klasa 3C – 3 miejsce, 2007/08
    • Konkurs Wiedzy Prawniczej z Elementami Wiedzy o Unii Europejskiej „LEX” , Warszawa
      • Janusz Zagrobelny, klasa 2D – 1 miejsce oraz indeks na studia na Prywatnej Wyższej Szkole Businessu i Administracji w Warszawie i zwolnienie z opłat czesnego za trzy lata nauki, 2005/06
    • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Inwestowania „Z klasy do kasy” pod patronatem Narodowego Banku Polskiego i Gazety Wyborczej.
      • Norbert Czarnek, Wojciech Ścibor, Adam Knapik i Konrad Szumiec, klasa 3C – zespół uzyskał 4 miejsce w Małopolsce, 2006/07