Rozwój

Wydarzenie Opis Ilustracja
 Warsztaty „Makijaż, wizaż i stylizacja” Program pomoże nauczyć się dbać o urodę, podniesie poczucie własnej wartości, nie raz rozbawi i pozwoli, choć na chwilę,  oderwać się od codziennych obowiązków, a co najważniejsze pomoże pewnym i atrakcyjnym krokiem wejść w życie dorosłego człowieka.

Pani mgr Katarzyna Zaniewicz-Galas

Kurs ratownika pływackiego W naszej szkole istnieje możliwość zdobycia uprawnień ratownika pływackiego. Praktykę i pracę można zdobyć na basenie Fundacji ks. Siemaszki.

Pan mgr Grzegorz Grzywa

Pani mgr Monika Łoś-Janczur

Koło turystyczne „Dromader” Chętnych na bliższe lub dalsze wycieczki turystyczne zapraszamy do udziału w szkolnym klubie turystycznym.

Pan mgr Piotr Lipień

Koło przedsiębiorczości „Rekiny i płotki biznesu” Świat biznesu i finansjery po tych zajęciach nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Dowiesz się jak uczciwie pomnażać kapitał oraz jak będąc rekinem nie zapomnieć o korzeniach płotki? Przyjdź – zobaczysz.

Pani mgr Iwona Haduch

Prezentacja ofert uczelni wyższych Spotkania z przedstawicielami uczelni wyższych. Postaramy się byś miał pełny horyzont możliwości akademickich po maturze.

Pani mgr Małgorzata Perlińska

Debaty Oxfordzkie Rywalizacja drużyn na argumenty merytoryczne. Chłodno, bez emocji naucz się kulturalnej dyskusji, która nie polega na formułowaniu inwektyw tylko argumentów logicznych.

Pani mgr Iwona Haduch

Akademia Siemaszki Imprimis verbum Wykłady akademickie głoszone przez pracowników naukowych krakowskich uczelni. Cykl 8 spotkań w roku szkolnym (jedno na miesiąc) przybliżających dzieje i kulturę wybranej epoki historycznej.

Pani mgr Agnieszka Bułaj

Pan mgr Dominik Karcz

Nocna krucjata Nocna gra terenowa o historycznym scenariuszu, organizowana na terenie Centrum Edukacyjnego RN 2000.

Pan mgr Paweł Perliński