Zakwaterowanie w internacie na rok szkolny 2020/2021

Zakwaterowanie pierwszych klas rozpoczyna się w dniu 30.08.2020 (niedziela) od  godz. 9.00 do  godz. 13.00. Informację  o miejscu zakwaterowania można uzyskać u wychowawcy internatu przy wejściu/ portierni  na holu głównym szkoły z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zakwaterowanie drugich i trzecich klas odbywa się w dniu 31.08.2020 (poniedziałek) od godz. 9.00 do  godz. 20.00. Informacja o miejscu będzie dostępna u wychowawcy internatu przy wejściu,  na holu głównym szkoły z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Rekomendowane jest, by każdy uczeń, mieszkający w internacie posiadał osobisty płyn dezynfekujący (150 ml), a kosmetyki, środki higieny osobistej w zamkniętych kosmetyczkach.

 

Lista osób otrzymujących miejsce w internacie będzie dostępna  wyłącznie na miejscu.

Nie będzie udzielanych żadnych informacji telefonicznych, lub mailowych.

Przewiń do góry