Wydarzenie Opis Ilustracja
Rowerowy BurczyMucha – wyprawy z prof. Muchą   Niezapomniane i szalone wyprawy rowerowe w towarzystwie legendarnego profesora Muchy. Któż by się nie skusił?

Pan mgr Rafał Mucha

Szkolne Koło Sportowe – KOSZYKÓWKA Zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne w tygodniu. Uczestniczymy w systemie rywalizacji sportowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Krakowie w ramach Licealiady szkół ponadpodstawowych.

Pan mgr Grzegorz Grzywa

Szkolne Koło Sportowe – SIATKÓWKA Zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne w tygodniu. Uczestniczymy w systemie rywalizacji sportowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Krakowie w ramach Licealiady szkół ponadpodstawowych.
Szkolne Koło Sportowe –

PŁYWANIE

Pani mgr Monika Łoś-Janczur

Szkolne Koło Sportowe – PIŁKA NOŻNA Zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne w tygodniu. Uczestniczymy w systemie rywalizacji sportowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Krakowie w ramach Licealiady szkół ponadpodstawowych.

Pan mgr Rafał Mucha

Szkolne Koło Sportowe – zajęcia KOREKCYJNE  Zajęcia ogólnorozwojowe, korygujące wady postawy.

Katedra Wychowania Fizycznego

Siłacze w siłowni W szkole istnieje możliwość korzystania po okazyjnej cenie z siłowni.

Szkolna Katedra Wychowania Fizycznego

Ośrodek Sportu i Rekreacji:

Sekcja KARATE

Na terenie Centrum Edukacyjnego istnieje od lat sekcja karate. 4 letnie liceum do dobry moment by do matury dorzucić także, choćby jednego dana.

Pan mgr Grzegorz Lejda

Ośrodek Sportu i Rekreacji:

Sekcja PŁYWANIE

Zajęcia doskonalą techniki pływania w różnych stylach. Ćwiczą kondycję i kształtują sylwetkę.

Pani mgr Monika Łoś – Janczur

Bieg o Puchar ks. Dyrektora Klasowy bieg w sztafecie, którego trasa wyznaczona jest na terenie Centrum Edukacyjnego radosna Nowina 2000.

Szkolna Katedra Wychowania Fizycznego

Dzień Sportu Żywiołowa rywalizacja klasowa w różnych dyscyplinach sportowych.

Szkolna Katedra Wychowania Fizycznego

Ekstremalne Igrzyska Internatowe Rywalizacja sportowa pomiędzy mieszkańcami domków internatowych.

Pan mgr Paweł Perliński