Pedagog i psycholog

Pedagog

W naszym Liceum zatrudniony jest w pełnym wymiarze godzin pedagog szkolny. Uczniowie mogą liczyć na pełną empatii i zrozumienia, rzeczową i spokojną ROZMOWĘ w każdej trudnej sytuacji szkolnej lub rodzinnej. Przytulny i kojący gabinet Pani pedagog jest bardzo ważnym miejscem w naszej szkole. Można tu także uzyskać pomoc w kwestii stypendiów, problemów dydaktycznych, organizacji zajęć wyrównawczych, wszelkich uzależnień i momentów kryzysowych.

Od wielu lat funkcję pedagoga szkolnego pełni, ciesząca się sympatią i zaufaniem uczniów, Pani mgr Anita Grosse.

Psycholog

Nasze Liceum zatrudnia również psychologa. Dzięki temu w trudnych sytuacjach szkolnych lub rodzinnych można się zawsze zwrócić o pomoc. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza dla młodzieży, która uczęszcza do szkoły mieszkając w internacie.

Funkcję psychologa szkoły pełni Pani mgr Maria Żbik, będąca również trenerem umiejętności poznawczych oraz ekspertem Ośrodka Rozwoju Edukacji w zakresie kompetencji społecznych i obywatelskich.

Psycholog kliniczny

W naszym Liceum dodatkowo zatrudniony jest również psycholog kliniczny Pani mgr Danuta Alczewska. Pełni dyżury w poniedziałki od godziny 15.00.

kontakty do psycholog / pedagog / psycholog kliniczny: (12) 280 70 99 wew. 112